V rámci koncernu ASSA ABLOY se spojil výrobce bezpečnostních dveří Sherlock s firmou Hasil

Praha, 21. ledna 2017 – ASSA ABLOY posílila pozici na českém trhu v oblasti vývoje, výroby a montáže bezpečnostních a protipožárních dveří. V rámci koncernu ASSA ABLOY došlo k fúzi společností Sherlock bezpečnostní dveře, s.r.o. a Hasil a.s. Vznikla tak nově divize ASSA ABLOY Door Czech Republic a.s.

„Vždy se snažíme vyhovět specifickým potřebám zákazníků. Společnost Sherlock je jedním z předních výrobců bezpečnostních dveří v České republice, na Slovensku v Rakousku a Maďarsku. Propojení společnosti Sherlock se specialistou na požární vlastnosti dveří, firmou Hasil, vnímáme ve vztahu k českému zákazníkovi jako pozitivní krok vpřed“ říká Viktor Helísek, obchodní ředitel společnosti ASSA ABLOY Door Czech Republic a.s.

O Sherlock

Společnost Sherlock působí v oblasti vývoje, výroby, montáže a servisu bezpečnostních dveří. Současně zajišťuje i komplexní dodávky mechanických zabezpečovacích systémů, jako jsou například trezorová technika, mříže, kování, vložky či doplňky do systémů elektronického zabezpečení a kontroly vstupu.

Společnost vznikla v roce 1921. Působí v České republice, na Slovensku v Rakousku a Maďarsku. V roce 2013 se stala členem skupiny ASSA ABLOY a na základě fúze v rámci koncernu ASSA ABLOY se od 1.1.2017 prezentuje pod názvem ASSA ABLOY Door Czech Republic a.s.